От началото на годината са изплатени 2,5 млн. лв. забавени възнаграждения след намесата на ИА „Главна инспекция по труда““
По повод станалите публично известни в последните дни случаи, касаещи проблеми с изплащането на възнагражденията в няколко предприятия, ИА „Главна инспекция по труда“ е упражнила всички свои правомощия. Това съобщиха от пресцентъра на министерството....





Последни коментари